גודל גופן
חסימת הבהובים
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • S-עבור לתוכן העמוד
  • 1-עמוד הבית
  • 2-כל המודעות
  • 3-אודות
  • 4-צור קשר
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

חפש נושאים בפורטל

הלוואות בערבות המדינה: האם זה באמת משתלם?

תלוי את מי שואלים. וגם: אילו ביטחונות נדרש להעמיד בית העסק ומהו המסלול הנפוץ ביותר שאליו מתקבלות בקשות להלוואות מהקרן של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה?

מערכת מונופולי

19/06/2019

קרא עוד

עוד חדשות

לכל החדשות

טרנד משאיות המזון: רוד טריפ מחוץ לתפריט

אורי דיין

11/06/2019

הבשורה על פי אמזון: המשמעות המיידית למוכרים הישראלים

אורי דיין

07/06/2019

תומר רשף: "הספרות הקונבנציונלית בטח שלא מדברת בעברית לקהל הישראלי, ולכן זה לא עובד להם"

אורי דיין

02/06/2019

דירוג האשראי האישי והשפעתו על בעלי עסקים קטנים

אלי קלדרון

29/05/2019

האם קמעונאים מקומיים יכולים להתחרות נגד אמזון?

ביזנס נורת'

24/05/2019

החשב הכללי: למעלה מ־13 מיליארד ש"ח מהרכש הממשלתי ב־2018 בוצע מעסקים זעירים עד בינוניים

מערכת מונופולי

21/05/2019

מאמרים

לכל המאמרים

ז'אן קלוד מקס   12 אפריל

עסקים בחו“ל זה השלב הבא בדרך לעצמאות

לרבים מאתנו ניהול עסקים בחו“ל עלולה להישמע כדבר מורכב ומסובך, אך האמת שזה לא חייב להיות כך. ישנם מקרים שדווקא יש פחות בירוקרטיה וחסמי שוק והדבר עשוי להיות קל

קרא עוד

ז'אן קלוד מקס   08 מרץ

חמש דרכים לאיתור עסק להשקעה

אתם יכולים להשקיע בעסק חדש או לרכוש עסק קיים, להשקיע במסעדה או בכל עסק אחר. לעומת זאת אם לא הייתה לכם נגיעה לתחום מומלץ להימנע מזה. איך בעצם מאתרים עסק להשקעה

קרא עוד

ז'אן קלוד מקס   24 פברואר

זכיינות לניהול שלוחה בדואר בישראל

דואר ישראל מעניק זיכיון עבור "מרכזי מסירה" הנפתחים בשיתוף עסקים קטנים בפריסה ארצית. הדבר מאפשר ללקוחות לקבל את החבילות במהירות ובנוחות. זיכיון לסניף דואר...

קרא עוד

ז'אן קלוד מקס   20 פברואר

תיקון 34 לחוק רישוי העסקים – מה צפוי לנו בעתיד

התיקון לחוק הניע שני מהלכים יוצאי דופן הצפויים להיכנס בקרוב ולשפר את התהליכים הקורים בתהליך רישוי העסקים שבעלי העסקים חווים ומתקשים לעבור

קרא עוד

ז'אן קלוד מקס   05 פברואר

תהליך איתור זכיינים עבור רשת מזכה

הרשת רוצה בהצלחת הזכיין ולכן היא צריכה לבחון את כישוריו האישיים ויכולתו לנהל עסק, ומהצד השני הזכיין בוודאי רוצה רשת מצליחה בעלת גב כלכלי חזק, אחרת הוא עלול להיפגע מכך

קרא עוד

ז'אן קלוד מקס   25 ינואר

איך לבחור זכיינים ”טובים לרשת“?

כל זכיין מביא איתו רקורד שונה ויתכן שישנם זכיינים שיכולים להיות טובים יותר עבור הרשת, אז איך אנו בוחרים זכיינים ”טובים לרשת“?

קרא עוד

מדריכים

לכל המדריכים

ז'אן קלוד מקס  

איך לפתוח מכבסה בישראל?

לצורך הקמת מכבסה וגם תפעולה נדרש תקציב רב, בעיקר בשל הציוד היקר וגם צוות העובדים המטפל בכביסה. אך קיימות מספר אפשרויות להקמת מכבסה, לחלקן יש עלויות מופחתות – מכבסות בשירות עצמי.

קרא עוד

ז'אן קלוד מקס  

איך לפתוח פוד טראק בישראל?

אם אתה מעוניין לפתוח משאית מזון (פוד טראק) משלך רק כי אתה חושב שקל יותר להקים משאית מזון מאשר לנהל מסעדה, אתה עלול להתאכזב. כי מצפה לך כמות נכבדה של ניירת, ימים ארוכים ומפרכים של עבודה, ניהול מלאים, בישול, ועבודה עם לקוחות. אז כדי להקל עליך במעט את כאב הראש מונופולי החליטו לסכם בעבורך את מה שאתה חייב לדעת.

קרא עוד

ז'אן קלוד מקס  

איך לפתוח חנות חיות בישראל?

ל-25% ממשקי הבית בישראל יש חיית מחמד כך שהקמת חנות חיות מחמד יכולה להתברר כהחלטה עסקית נבונה. אבל רגע לפני שאתה עושה את הצעד ותפתח את העסק שלך כדאי שתכיר כמה עובדות על השוק ועל הקמת עסק בתחום.

קרא עוד

ז'אן קלוד מקס  

איך לפתוח חנות משקפיים בישראל?

בענף האופטיקה העסקים פורחים. השוק צומח בהתמדה מדי שנה. ככל שיותר אנשים יזדקקו לאמצעים לתיקון ראייה (משקפיים או עדשות מגע) כך יגדלו ההזדמנויות העסקיות. המפתח להצלחה הוא הבנת השוק הישראלי ותוכנית עסקית. בזה בדיוק יעזור לכם המדריך הנוכחי.

קרא עוד

ז'אן קלוד מקס  

איך לפתוח סושי בר בישראל?

רוצה להקים סושיה (סושי בר)? אז במיוחד בשבילך הכנו את המדריך הבא שבו ריכזנו עבורך את העובדות שיסייעו לך לפתוח את העסק שלך.

קרא עוד

ז'אן קלוד מקס  

איך לפתוח פאב בישראל?

אוהב את חיי החברה? אוהב לשתות? יזם בנשמה? אולי תפתח פאב? אם גם אתה רוצה לפתוח פאב הכנו במיוחד בשבילך את המדריך הבא שיפתח לך את הדרך לעסק משלך.

קרא עוד

שאלות אחרונות מהפורום

האם חייל בצבא קבע מוגדר כ"עובד"?

אנונימי

 
 

689

עובדים

25 יוני 2019

0 תגובות

הוסף תגובה

רציתי לשאול לגבי ניכוי ריבית ניכויים , הבנתי שריבית ניכויים לגבי חוב ניכויים מוכרת לצורכי מס , אך האם ריבית ניכויים בגין פריסת תשלום עבור דיבידנד מוכרת למס אף היא ??

מיקי

 
 

412

מיסוי עסקים

25 יוני 2019

0 תגובות

הוסף תגובה

התבקשתי בשם קרוב משפחה להגיש תצהיר של תושב חוץ בשמו למקרה מיוחד שנדון בבית משפט המחוזי. האיש דובר מעט עברית. האם כדאי להגיש את התצהיר בעברית או באנגלית?

אלכסנדר

 
 

561

מיסוי עסקים

23 יוני 2019

0 תגובות

הוסף תגובה

שלום רב, אשתי מורה בבי"ס יסודי מוכר שאינו רשמי, לאחרונה עודכנה במשרד החינוך דרגת הבי איי + 8.75 גמולים בשם הכפל תואר, המשמעות שלהם מתבטאת ב10% (BA) לשכר בסיס + 10.50% על הכפל תואר (8.75 גמולים * 1.2%). תאריך העדכון של התואר הוא מה-1/9/18 כך שמגיע לי רטרו מתחילת השנה. פניתי לחשב שכר של העמותה וכה הייתה תשובתו: "רכיבים אילו נכללים בהשלמת מינימום (ניתן לראות שהשלמת המינימום בתלוש נמוכה מההשלמה לפני קבלת הרכיבים). לכן, בחישוב רטרו נוצר סכום לתשלום עבור המרכיבים, ובמקביל נוצר ניכוי מהשלמת המינימום, ושני סכומים אילו מקזזים זה את זה"​

ישראל מאיר וייל

 
 

9

עובדים

23 יוני 2019

0 תגובות

הוסף תגובה