גודל גופן
חסימת הבהובים
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

 
 
 
מה למצוא לך?

הצהרת נגישות לוח העסקאות מונופולי

לוח העסקאות "מונופולי" הכולל בין היתר את הלוחות עסקים למכירה, נדל"ן מסחרי, שותף לעסקים וכו'.. השקיע מאמצים רבים כדי שאתר המשמש את כלל הגולשים בכל פלטפורמה דיגיטלית, לרבות אנשים בעלי מוגבלויות.
האתר נגיש לכול ומאפשר בעזרת האייקון עם סמליל "נגישות" בצד כל דף מצד ימין להפעיל, לחפש, לתמרן ולהתמצא באתר בצורה נוחה ונגישה ככל הניתן.

הנגישות של אתר האינטרנט מונופולי 

נועדה לשפר את חוויית המשתמש לממשק ידידותי ונוח יותר לשימוש עבור אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, כגון מוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון (או עיוורון צבעים) ואף אוכלוסיית גיל הזהב הגדלת גופן.


עמידה בתקנים:

האתר נבדק בתאריך 22.01.2018 על כלל תכניו, ונמצא שהוא עומד בכל הדרישות והתנאים המפורטים בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות, התשע"ג-2013) וכן בתקן 5568 הישראלי (קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט) של הארגון הבין-לאומי העוסק בתקינה ברשת  Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0 ברמה AA.

בעבורנו, תחום הנגישות הוא יותר מחובה חוקית גרידא. נגישות היא תנאי יסוד לחברה צודקת ומשגשגת. על כן השקענו ונמשיך להשקיע מאמצים כדי שמלבד העמידה בדרישות החוק, תהיה חוויית השימוש באתר נוחה ויעילה לכלל המבקרים בו, ושהפעלת המערכת תהיה קלה ואפשרית בכל סוג של מערכת הפעלה, ייצרנו במיוחד לאתר סרגל כלים מיוחד ומותאם לאפיון האתר לשימוש כלל הגולשים.

חשוב לציין כי למרות מאמצינו הרבים להביא להנגשה של כלל הדפים באתר, ייתכן שיתגלו חלקים ותכנים באתר שטרם הושלם הטיפול בהם, נשמח לקבל עדכון על כך ודבר זה יטופל באופן מידי.

נכון להיום, שימו בסרגלי החיפוש ומפות האתר עדיין בעבודה והנושא ייפתר כאשר ויימצא לזה הפתרון.

יצירת קשר:

במידה ובמהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות, נרצה לדעת זאת כדי להכניס זאת לראש סדר העדיפויות בטיפול הבעיה. נוסף על כך, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע או הצעות לשיפור השירות.

כל זאת באמצעות כתובת הדוא"ל: info@monopoli.co.il