גודל גופן
חסימת הבהובים
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

 
 
 
חפש בפורטל העסקים
היי, פתחתי עסק קטן בתל אביב ועכשיו מתחיל עניין הרישוי. הבעיה היא שאני נדרשת לדאוג לזה והעירייה לא מסייעת בשום דבר. השאלה שלי היא בנוגע לרישוי עסק ועורך תוכנית. 1. מה העלות של עורך תוכנית? 2. האם ישנה אפשרות לעשות בעצמי חלק מהתהליך ולחסוך כסף? 3. לעסק הקודם שהיה בנכס היו כל מני אישורים כמו נגישות, האם ישנה אפשרות להשתמש בהם? מודה לכולם מראש.
10.12.2020
732
zizi zizi
 
 
 
1 תשובות
בהמשך לשאלתך
מומחה
שלום זיזי, ראשית יש להבין על איזה סוג עסק מדובר, האם מדובר על אותו עסק, שרק החלפת בעלות? אז אינך נדרש להגיש תכניות מחדש. אם מדובר על עסק עם מהות שונה, נדרש הכל מחדש. וזה כולל סקר נגישות מחדש. מבחינת עלות, זה תלוי בסוג העסק וגודלו. ממליץ בחום להיעזר בבעל מקצוע מהתחום. אתה מ6זמן לפנות למשרד שלי ונשמח לסייע לך ולהעניק לך ייעוץ ראשוני טלפוני ללא עלות בטלפון 03-9033003. מקווה שעזרתי, בהצלחה!
יזם אינטרנטי, ה.אדריכלות בכיר - ובעלים של משרד אדריכלות ועיצוב פנים - קלוד אדריכלים המומחים בליווי עסקים בדגש בתחום המזון בהוצאת רישיון עסק, בין שירותי המשרד: שימוש חורג לעסקים, היתרי בנייה ועיצוב פנים לעסקי המזון.
מומחה בתחום מקימים עסק לדף העסקי שלי במונופולי >>