גודל גופן
חסימת הבהובים
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

 
 
 
חפש בפורטל העסקים
ברשותי חצי מיליון שקל להשקעה, משמע כסף ששוכב בבנק, לאור ההסתערות של משקיעים ברכישת נכסים בעולם, אשמח להסבר למה לי להשקיע בנדל"ן בחו"ל?
31.12.2019
496
אביב אביב
 
 
 
2 תשובות
גיא ורסנו גיא ורסנו
המלצה על השקעת נדלן בטוחה
אני חייב להמליץ על החברה הזו למציאה וליווי השקעת נדלן בטוחה. מנסיון אישי. https://www.yg-investments.co.il/
עמית והגר דרור עמית והגר דרור
מיקסום תשואה על הכסף
מומחה
עם 500k שח אפשר לעשות שתי השקעות נדל״ן בחול בשתי מדינות, עם שני שחקנים חזקים, ותיקים, אמינים ומנוסים שיכולים לייצר תשואה ריאלית של 6%-8% אחוז בשנה לצד עליית ערך של הנכסים שמגלמת בתוכה עוד 2%-10% שנתיים שיחזרו למשקיע לאחר מימוש הנכסים. אם יודעים איך לעשות את ועם להשקיע בצורה הזאת אפשר להשיג את הדברים הבאים: 1. השקעה פאסיבית ב-100%. 2. הליכה במודל של שותפויות ביחד עם גורמי מקצוע ותיקים שמשקיעים גם מהכסף שלהם בעיסקה. 3. השגת מינוף בארץ ההשקעה ע״ח החברות שאיתן משקיעים. 4. בטוחות נדלניות חזקות. 5. פיזור סיכונים. 6. השקעה באפיק שאינו שוק ההון ואינו קשור לשוק הנדלן, היקר מאוד, בארץ.

הסיפור שלנו היה דומה למאות אלפי שכירים שרודפים אחרי הזנב ובקושי מצליחים להרים את הראש מעל המים. השכלתי "לצאת מהקופסה", ולפרוש מ"מירוץ העכברים" של החיים המודרניים אחרי שקיבלתי החלטה מושכלת. רוצים להצטרף אלינו? היכנסו אלינו לאתר אנחנו פה לשירותכם.

מומחה בתחום נדל''ן בחו''ל לדף העסקי שלי במונופולי >>