גודל גופן
חסימת הבהובים

מונוכרום
ניגודיות מקסימלית

תיאור לתמונות

קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

חפש בפורטל העסקים
יזם בתחילת הדרך+סטודנט מחפש כיוון לפתיחת עסק- הון של כ 500-700 אלף שח האם ישנם קאווצרים או מנטורים שיכולים לעזור בקבלת החלטות? בהבנת השוק והכדאיות וכו?
02.10.2019
761
Moran Moran

6 תשובות
רק המלצות אישיות
תשאל יזמים שאתה מכיר מדרגה ראשונה, כאלה שאתה סומך עליהם, עם מי הם התייעצו, יועץ ומנטור זה חובה! אבל לצערנו יש הרבה שרלטנים ורמאים. צריך למצוא את הטובים והנכונים.
תחום המסעדות או לא ?
מומחה
אני אכן מנטור ויועץ ב תחום, אבל.. .צריך בהחלט ליצור תוכנית עסקית מבוססת מיקום פוטנציאלי ושכירות ידועה לפני שמקימים עסק מזון ( לא עוסק בעסקים שהם לא בתחום המזון , צהריים טובים.

ניצן בנט Smart-plate.com

מומחה בתחום יזמות ועצמאים לדף העסקי שלי במונופולי >>
תחום המסעדות או לא ?
מומחה
אני אכן מנטור ויועץ ב תחום, אבל.. .צריך בהחלט ליצור תוכנית עסקית מבוססת מיקום פוטנציאלי ושכירות ידועה לפני שמקימים עסק מזון ( לא עוסק בעסקים שהם לא בתחום המזון , צהריים טובים.

ניצן בנט Smart-plate.com

מומחה בתחום יזמות ועצמאים לדף העסקי שלי במונופולי >>
יכול להיות שיתאים לשנינו
אני יכול לשמש לך כמנטור. אני וותיק מאד בתחום. פתחתי שלושה סטרטאפים והצלחתי חלקית באחד. נהלתי מחלקות תכנה בחברות גדולות והייתי בעלים של בית תוכנה. יש לי מייזם מאד מעניין. מתאים לתקציב שלך. בברכה, דייב.
אהרן אהרן
שמור את הכסף
קח 100 אלף תחלק ל5 ותנסה 5 עסקים... אם אף אחד מהם לא יצליח הפסדת 100 ואת השאר הצלת, לעומת זאת אם אחד מה 5 יצליח תוכל להכניס את הכסף הגדול ולהתפתח ולא סתם לבזבז כסף מיותר
מומו מומו
תחפש ממש טוב
עדיף לחפש טוב, אפילו כמה שנים השקעה טובה . מאשר להשקיע ליפול ואז לעבוד הרבה שנים להחזיר את הכסף . אז תמשיך לחפש זה חלק מהעבודה/מההשקעה .(תשקיע בחיפושים )