גודל גופן
חסימת הבהובים

מונוכרום
ניגודיות מקסימלית

תיאור לתמונות

קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

חפש בפורטל העסקים
העסק שלי נמצא במשבר. למען האמת אחרי כל ההשקעה בעסק אני שוקל למכור, בהתחלה האופק נראה ורוד, אבל היום לאחר 3 שנים אני מביא כסף מהבית. שוקל להכניס שותף בהשקעה או למכור את העסק... מי יכול לעזור לי
30.08.2019
768
Guy Lopez Guy Lopez

5 תשובות
צור קשר
צור קשר בטלפון 0508217282
עסק במשבר
מומחה
היי, קודם כל מצטער לשמוע... דבר שני איזה עסק זה מזון, קמעונאות או אחר? דבר שלישי, בדרך כלל עתיד ורוד זה עתיד והווה שיש בו הרבה מכירות ללא רווח, רוב הישראלים לצערי המאוד רב יודעים רק לנהל תזרים אבל אין להם שום מושג איך להרוויח ולכן הם רק מגלגלים כסף אבל כלל לא מרוויחים אותן, הם מנהלים תזרים ולא מאזן בוחן חודשי אחרי שתענה איזה סוג עסק זה אוכל לעזור יותר, על פניו כדי למכור או להכניס שותף צריך להראות פוטנציאל רווח והחזר השקעה ולא סתם פוטנציאל מכירות כדי להראות פוטנציאל רווח צריך לשים את העסק באיזון תפעולי, דרך הבאת עלות המוצר ועלות כוח האדם ללא יותר מ 60% המחזור נטו. ערב טוב, ניצן בנט smart plate

ניצן בנט Smart-plate.com

מומחה בתחום יזמות ועצמאים לדף העסקי שלי במונופולי >>
טל טל
כמה שאלות חבר א העסק מכניס?
העסק מוציא יותר ממה שהוא מכניס ? כי אם כן זו בעיה מוכרת אצל כולם תצמצם בהוצאות אין מצב לשיתוף פעולה עם עסק שכן דומה שישלח לקוחות ?
טליה טליה
כדאי ומומלץ לבנות תוכנית עסקית טובה
שתשקף ותנחה את עתיד העסק מבחינה רווח/הפסד וגם לבנות תוכנית שיווקית שבמידה ותחליט לצרף שותף לצורך השקעה העסק תוכל להציג בפניו את תוכניות העתיד של העסק
מומו מומו
קשה לקרוא הודעות כאלו אפילו שזה המצב של רוב העסקים . בכל מצב מה שניתן
לעשות , תציע את העסק שלך לעסקים דומים בתחום,שכן מצליחים. זה יכול להיות להם כאופציה להתפתחות או אפילו תחפש אתם שיתופי פעולה . 3 שנים זה הרבה זמן בשביל לקבוע אם העסק שווה או לא , לפי איך שזה נראה אם לא תעשה שינויים מהותיים תאלץ לסגור . אני אישית גם לא מבין את העניין של להביא כסף מהבית . למה צריך את זה . לא הולך תסגור .חבל,זה רק יכניס אותך בסוף לבור עמוק יותר בנוסף לזה שתאלץ לסגור . אז עדיף מוקדם מאשר מאוחר . בהצלחה