גודל גופן
חסימת הבהובים

מונוכרום
ניגודיות מקסימלית

תיאור לתמונות

קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

חפש בפורטל העסקים
הי יש לי 4 שותפים שהקמנו יחד מיזם חזרתי (אני העומדת בראשו) לטובת מענה מיידי במשבר הקורונה- כארגון חברתי- לעזרה לזולת- אני "עובדת" במיזם 24/7 ומתוה את הדרך אך ברור כי בלעדיהם לא היינו מצליחים- כל הדרך שאני מתווה הובילה להישגים משמעותים- ונוצר POC להנחות אחרות שלי שחקרתי עוד טרם התחלנו לעבוד על המיזם- כעתאני רוצה לקחת את זה צעד אחד קדמה- ולהפוך את זה לפלטפורמה רווחית- וככה להגדיל את האימפקט- אבל כן לעשות שיפט לסטרטאפ- איך עושים את השיפט נכון? אם חלק מהמייסים (רצים חודש-הישיגים מרשימים בכל קנה מידה) לא רוצים לקחת את זה למקום עסקי? אם אני היזמתוהמנהלת CEO איך מחלקים את הנתחים? יש כבר בוט במערכת...מה השלבים? אם נניח אני רוצה ללכת על מיזם פיננסי מתוך כל מה שבנינו והם מחליטים שהם רק רוצים להשאר "מתנדבים" איך מתחלק ה"נכס" שעד כה נוצר....ועוד ממש לא יודעתמאיפה להתחיל אני כן יודעת- שאחד זה הבייבי שלי שהקעתי בו דם יזע דמעות ומשרה מלאה- והאחרים לא-ואני יודעת שאותם אחרים חשובים לי
09.04.2020
332
inushake romanov inushake romanov

1 תשובות
על רגל אחת אגיד כך
מומחה
השאלה ארוכה מידי לתשובה בפורום, מוזמנת לשלוח לינק במייל חוזר ואענה במייל על רגל אחת אגיד כך ; את צריכה לכמת את שעות העבודה שלך בשכר שעתי, נגיד 70 לשעה ברוטו ואז חלוקת הרווחים צריכה להתבצע אחרי קיזוז שעות העבודה שלך כל השאר אני אשמח להדגים באופן ראשוני בפגישת google hangout שבה נחשב P and L ביחד צהריים טובים, ניצן smartplate.biz

ניצן בנט Smart-plate.com

מומחה בתחום שותפים לדף העסקי שלי במונופולי >>