עסק ותיק למכירה - להשכרת מזגנים

חברה להשכרת מזגנים מכל הסוגים מ-1- טון עד- 60 טון ליחידה - צילרים מ 7 טון עד 180 טון ליחידה , מצננים + ציוד חימום מחיר כולל מונטין של 33 שנה כולל מלאי והרכבים, יש אפשרות לליווי של שנה
אברהם יוסף

אברהם יוסף (מפרסם מאומת)

השכרת צילריםnbsp ומזגנים ניידי

טלפון מאומת
מייל מאומת

סיבת מכירה

פרישה לגמלאות

שנים

שנות פעילות

+10

המשתמש עוד לא העלה תמונה לעסק זה

 

פרטים נוספים

כתובת אתר האינטרנט
http://www.mobile-a-c.com/

סיבות מכירה

  • פרישה לגמלאות
תאר העסק שלך
העסק שלנו מתמחה בהשכרת מזגנים ניידים ומערכות מיזוג גדולות לאירועים, כולל גיבוי ותגבור מערכות מיזוג קורסים ואירועים מסחריים. בנוסף, אנו מציעים השכרת ציוד חימום מיוחד לחללים גדולים, כדי להבטיח חווית אירוע מושלמת ללקוחותינו. עם ציוד מתקדם וצוות מקצועי, אנו מתחייבים לספק שירות איכותי ומותאם אישית לכל צרכי האירוע. בואו נעזור לכם להפוך כל אירוע לחוויה נעימה ומרעננת!"
מה המודל העסקי שלך?
המודל העיסקי של עסק להשכרת מזגנים , כולל השכרת מזגנים ניידים, מערכות מיזוג גדולות, וציוד חימום מיוחד לחללים גדולים עבור אירועים שונים. כדי ליצור רווח, תוכל להחיות תמריצים עבור השכרת הציוד, להציע חבילות מיוחדות ללקוחות קבועים, ולפתח שותפויות והסכמים עם מקומות אירועים ועסקים אחרים. כמו כן, ניתן לחשוב על הרחבת השירותים שלך כגון הצעת שירותי התקנה ותחזוקה למערכות המיזוג והמזגנים. בכל מקרה, חשוב להבין את צרכי השוק ולהבטיח שהשירותים שלך מספקים ערך מוסף ללקוחותיך ומשתלמים כלכלית לעסק שלך.
מדוע אתה מוכר?
יציאה לגמלאות
תאר את הקונה
קונה שמעוניין לרכוש את עסק ההשכרת של מזגנים ניידים ומערכות מיזוג גדולות עשוי להיות ראש מערכת אירועים או חברת אירועים שמחפשים להרחיב את השירותים שלהם ולהשלים את הצרכים של לקוחותיהם בצורה מקצועית ומותאמת אישית. יתרון נוסף עבור קונה כזה הוא אפשרות להציע פתרונות קירור וחימום מתקדמים ומגוונים ללקוחותים, ולהציע שירות איכותי ומקצועי לכל סוגי האירועים. קונה כזה עשוי לחפש עסק שמציע ציוד מתקדם, עם צוות מיומן ושירות אישי, כדי להבטיח את הצלחת האירועים שלו וליצור חווית אירוע מושלמת עבור לקוחותיו.
האם וכיצד תלווה את העסק לאחר המכירה?
אפשרות ליווי בשכר עד שנה
האם תסכים לעבוד כשכיר בעסק לאחר המכירה?