גודל גופן
חסימת הבהובים

מונוכרום
ניגודיות מקסימלית

תיאור לתמונות

קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

חפש בפורטל העסקים
שלום יש למישהו ניסיון עם פרסום בדפי זהב אני בעל עסק חדש לפני כמה ימים התקשר אלי נציג מדפי זהב (זאפ) וסגרתי איתו עסקת פרסום על הבאת לידים בתקציב מוגבל עד 400 שקל לחודש אחרי שסגרתי את העסקה פתאום ראיתי פוסט עם המון תגובות על כך שהם לא מספקים את השירות ובלתי אפשרי להתנתק מהם, שילמתי בהוראת קבע בבנק ונשלח אלי חוזה במעמד החתימה חוזה ריק כביכול שניתן למילוי רק לחתום דרך הוואטספ
21.03.2022
269
יוסי יוסי

2 תשובות
אברהם אברהם
ככה לומדים
הם מתקשרים לכל האנשים שפותחים עסקים חדשיםף הם יודעים היטב למכור ויודעים כמה אנשים רעבים להצלחה ופרסום.... תתנתק מהם באפשרות הראשוה ובכל פעם הבאה בה אתה בוחר בדרך פרסום, קח תמיד כמה ימים/שבוע לעשות מחקר וקריאת ביקורת על השירות שאתה מזמין בהצלחה
תלוי מאוד בסוג השירות
אני פרסמתי במשך שנה ולא הגיע לי אפילו ליד אחד, זה תלוי מאוד אם זה עסק שאנשים מחפשים בהתבסס על מיקום כמו: שרברב בהרצליה, או עסק כללי. עסק מבוסס מיקום זה יכול לעבוד לך מעולה, אבל אם לא - חבל על הכסף.
תגובה לתשובה
מאיר מאיר
חמשושלייקס בגוגל - עובד דווקא לא רע
אלה שמפרסמים באתר חמשושלייקס מבינים מה יקרה עם הפסקת הקוקיס בגוגל ואפל בדיוור. הפרטיות של הגולש לפני הכל.