גודל גופן
חסימת הבהובים

מונוכרום
ניגודיות מקסימלית

תיאור לתמונות

קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

חפש בפורטל העסקים
אהלן חברים כמה שאלות כלליות בנושא משקיעים אז ככה יש לי רעיון לעסק שאני רוצה להקים בגדול יש כבר תכנית עסקית וכל האישורים הדרושים להקמה של עסק עכשיו מה שחסר זה כסף ופה נכנס השאלות שלי לגבי משקיע 1.האם יש משקיעים שיבואו להשקיע בעסק להחזיר את ההשקעה ובנוסף רווח מסוים שמסכמים מראש ואחר נגיד 10 שנים ניפרד או שכל משקיע ירצה להיות שותף לתמיד עם אחוזים בחברה 2.במידה וכן האם יש הערכה כללית וגסה ,לאחוז תשואה שמשקיע כזה יצפה לו
28.03.2022
377
אלי אלי

2 תשובות
יש הבדל תהומי בין הלוואה בריבית להשקעה
האופציה הראשונה שאתה מתאר זאת בעצם הלוואה בריבית, תוכל לנסות לקבל מהבנקים או בערבות מדינה (אם אתה ממש מסודר והחשבון שלך צח כשלג). לגבי התשואה שהמשקיע ירצה זה תלוי, ככל שיש למשקיע יותר ביטחונות ככה תוכל להציג לו פחות תשואה, וכן להיפך, הכל זה סיכון מול סיכוי.
יש הבדל תהומי בין הלוואה בריבית להשקעה
האופציה הראשונה שאתה מתאר זאת בעצם הלוואה בריבית, תוכל לנסות לקבל מהבנקים או בערבות מדינה (אם אתה ממש מסודר והחשבון שלך צח כשלג). לגבי התשואה שהמשקיע ירצה זה תלוי, ככל שיש למשקיע יותר ביטחונות ככה תוכל להציג לו פחות תשואה, וכן להיפך, הכל זה סיכון מול סיכוי.