גודל גופן
חסימת הבהובים

מונוכרום
ניגודיות מקסימלית

תיאור לתמונות

קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

חפש בפורטל העסקים
יש לי רעיון, אבל אי אפשר להגן אותו כפטנט. מעל שנה שאני עובד על אתר עם רעיון חדשני וייחודי, הבעיה העיקרית היא שמה שמבדיל אותו ממתחרים דומים בשוק זה "פיטצ'ר" שמייעל את העסקה. התייעצתי עם יזמים בעלי רזומה, עורכי דין ועוד, התשובה הייתה דומה ברוב המקרים, הרעיון מצוין אבל יעתיקו אותך ויעלימו אותך מהר מאוד אם לא תעשה את זה נכון, שקלתי לפנות למתחרים פוטנציאלים ולקדם את זה דרכם אבל אני לוקח סיכון שיגידו לי שהרעיון נחמד אבל לא בשבילם ובעוד שנה אני כבר הראה את הרעיון שלי רץ ברשת תחת שמו של אדם אחר. האם אתם מכירים מקרים דומים? שמעתם על פתרונות? המלצות?
29.01.2022
583
דניאל דניאל

5 תשובות
נתקלתי במקרה דומה אצלי
הפיתרון שלך הוא לצבור קהילה גדולה שמשתמשת במוצר לפני שהמתחרים מתעוררים, אחרי שיש לך קהילה, זה כבר מאוחר מידי בשבילם.
נתקלתי במקרה דומה אצלי
הפיתרון שלך הוא לצבור קהילה גדולה שמשתמשת במוצר לפני שהמתחרים מתעוררים, אחרי שיש לך קהילה, זה כבר מאוחר מידי בשבילם.
נתקלתי במקרה דומה אצלי
נתקלתי במקרה דומה אצלי
חיים חיים
שלום, כאזרח הפשוט,
שמע וחשוב לבד, לא חייב לקבל, דעתי, יש לי כל מיני רעיונות בראש, על אחד השקעתי ממון לרישום מדגם, התחום של הגנהת זכויות שייכת יותר למליונרים בכסף מיותר, להרוויח מרכישת זכויות יוצרים או מכירותן לאחרים, או לתבוע אחרים על גניבת זכויות, ואם לא, חבל על כל שקל לתחום הזה, כל מה שתעשה מי שירצה לחכות רעיון, יש לו הרבה דרכים לעקוף את המדגם והמוצר, חשוב לבד כמה מוצרים מוצלחים בשוק אתה מכיר שאין לו מתחרים, לוקח זמן להגיע ל5, חסוך לך את הכסף לייצור עצמי, ואם יחכו אותך סימן שהמוצר מוצלח, וזה יכול לעזור לך לחדירה בשוק, בורא עולם יעזור לך בהצלחה מרובה