גודל גופן
חסימת הבהובים

מונוכרום
ניגודיות מקסימלית

תיאור לתמונות

קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

חפש בפורטל העסקים
אני בחורה בת 23 ועדיין לא פיצחתי את השאלה של מה אני רוצה לעסוק בו. כרגע אני בשלב של למידה התחלתית, קוראת ספרים על שוק ההון, עסקים, העלאת העצמה אישית. אך אני מרגישה שעצם זה שאני לא סגורה מה אני רוצה לעשות ומה אני אוהבת תוקע אותי מונע ממני להגדיר מטרות. תמיד רציתי שיהיה לי עסק משלי, כרגע אני מנתחת עסקים בעצמי בבית, להבין אם כדאיים או לא. האם יש לכם עצה איך אפשר להבין מה התחום שלי? איך ללמוד יותר להשתפר כיזמית, או להכיר קבוצות מעגלים דומים? איך אתם התחלתם את המסע שלכם והגעתם לנקודה שאתם נמצאים בה היום? תודה רבה לעוזרים
28.08.2021
369
אנונימי אנונימי

3 תשובות
אהרן אהרן
אל תחכי לאיזה גילוי שיבוא זה לא יקרה
עשיה עשיה עשיה, ככל שאין לך ניסיון עסקי אז תמעטי בהוצאות כדי ללמוד על סכומים נמוכים, מעבר לזה תחשבי מה המניע שלך ותשנני אותו לעצמך כי את החוויה הזאת רק את תקבעי איך לעבור...
צהריים טובים
מאוד התחברתי למה שרשמת אני הרגשתי את אותו הדבר לפני כמה שנים יכול להיות שיש לי משהו שיכול לעזור לך למצוא כיוון
צהריים טובים
מאוד התחברתי למה שרשמת אני הרגשתי את אותו הדבר לפני כמה שנים יכול להיות שיש לי משהו שיכול לעזור לך למצוא כיוון