גודל גופן
חסימת הבהובים
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

 
 
 
חפש בפורטל העסקים
פתחתי עסק לקוסמטיקה, אני לא מצליחה לכסות עלויות של פרסום יש הרבה בשוק, עיקר הלקוחות זה חבר מביא חבר, יש לכפ רעיון לפרסום או שיווק חם?
16.12.2020
348
יוכי יוכי
 
 
 
4 תשובות
תתחזקי קהילה
קהילה זה הפרסום הכי זול והכי יעיל שיש. כל מה שדרוש זה לאסוף כתובות אימייל ולשלוח להם טיפים שבועיים חינם על קוסמטיקה, אנשים מאוד אוהבים לקבל מידע חינם, ולאט לאט הלקוחות מטפטפים אלייך.
אנחנו בשנת 2021
מומחה
אינסטגרם / פייסבוק / טיקטוק פשוט לעלות תמונות, לקוחות מרוצים, עוד ועוד... והיומן יתמלא מהר מאוד!!
יזם אינטרנטי, ה.אדריכלות בכיר - ובעלים של משרד אדריכלות ועיצוב פנים - קלוד אדריכלים המומחים בליווי עסקים בדגש בתחום המזון בהוצאת רישיון עסק, בין שירותי המשרד: שימוש חורג לעסקים, היתרי בנייה ועיצוב פנים לעסקי המזון.
מומחה בתחום יזמות ועצמאים לדף העסקי שלי במונופולי >>
ניצן בנט ניצן בנט
ביצה ותרנגולת
מומחה
עקרונית חייבים להוציא 5% ממחזור עתידי על מנת להביא מספיק לקוחות לעסק, זו ביצה ותרנגולת, כל דבר אחר אעזור לך בחינם בשמחה טלפונית, אנחנו עוסקים בהטעמת מחשוב וייעוץ עסקי דרך זה  אבל שיווק זו פעולת בקרה מחשובית שלנו, ולא הפרנסה שלנו, ולכן אני תמיד שמח לעזור בחינם, 0505194442 , המסר העיקרי לשיחה שלנו הוא להבין משהו מהותי, אחרי רעיון טוב כזה או אחר.  יחס ההמרה היחידי החשוב ?! הוא כמה אנשים קנו או הגיעו לפגישה חלקי כמה אנשים הקליקו על הקידום השיווקי, זה כלל לא מעניין כמה אנשים הקליקו חלקי כמה התרשמו מהפוסט, זה קשקוש לא יעיל .

ניצן בנט Smart-plate.com

מומחה בתחום יזמות ועצמאים לדף העסקי שלי במונופולי >>
פרסום ברשת
תתחברי לקבוצות בוואצאפ בפייסבןק תעלי תמונות של לקוחות מרוצים בפייסבןק ובאינסטגרם