גודל גופן
חסימת הבהובים

מונוכרום
ניגודיות מקסימלית

תיאור לתמונות

קיצורי מקלדת
הצהרת נגישות
ביטול נגישות

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

לא אישרת את חשבונך

שלחנו לך מייל אישור חשבון אך לא אישרת אותנו. נא אשר, ונסה שנית.

חפש בפורטל העסקים
מה עדיף? רעיון מדהים או צורך של השוק. מצד אחד יש את הציטוט הידוע של ממציא המכונית שאם הוא היה שואל את האנשים אז הוא היה מנסה ליצור סוס מהיר יותר. מצד שני, כל קורס נורמלי בשיווק ממליץ לענות לצורך ולא לרעיונות שלך - ולא משנה כמה טובים הם נשמעים לך כשאתה חושב עליהם במקלחת. אז השאלה היא מה עדיף רעיון או צורך של השוק?
02.12.2020
345
משה בטוח משה בטוח

3 תשובות
אהרן אהרן
רעיון מדהים זה מצויין
השאלה אם מישהו יסכים לשלם עליו... ציטוט זה גם אחלה השאלה אם בבנק יקבלו ממך כיסוי לצקים עם ציטוטים... לא בכוונה ללעוג אלא רק לחדד שבתכלס כסף עושים מלספק ערך לאנשים אחרים. אני מעולם לא שילמתי ככסף על רעיון מדהים, על פחית קולה כשאני צמא לעומת זאת אני משלם בשמחה... בהצלחה!
ניצן בנט ניצן בנט
רעיון מדהים זו תפיסה סובייקטיבית
מומחה
צורך של השוק נקודה,רעיון מדהים זו תפיסה סובייקטיבית . עקרונית הדבר הכי נלעג זה רעיון מדהים ולעשות מכה, הכי מושלם זה כמובן גם וגם ? אבל זה קורה במחוזות ההיי טק , אני מעז לנחש שזה לא התחום שאתה רוצה לעסוק בו . ...

ניצן בנט Smart-plate.com

מומחה בתחום יזמות ועצמאים לדף העסקי שלי במונופולי >>
ניצן בנט ניצן בנט
רעיון מדהים זו תפיסה סובייקטיבית
מומחה
צורך של השוק נקודה,רעיון מדהים זו תפיסה סובייקטיבית . עקרונית הדבר הכי נלעג זה רעיון מדהים ולעשות מכה, הכי מושלם זה כמובן גם וגם ? אבל זה קורה במחוזות ההיי טק , אני מעז לנחש שזה לא התחום שאתה רוצה לעסוק בו . ...

ניצן בנט Smart-plate.com

מומחה בתחום יזמות ועצמאים לדף העסקי שלי במונופולי >>