עסק מטורף ורווחי בתחום אירועים!

מותג המוביל בתחום והראשון מסוגו של הדפסה על בלוקי עץ באירועים יוצא למכירה. העסק רווחי מהיום הראשון, כולל את כל הציוד, אירועים סגורים שנה קדימה עם חוזה ורווח תפעולי של כ-50% מכל אירוע! אפשרויות גדילה.
אריאל

אריאל

יזם בתחום האינטרנט והאירועים.

סיבת מכירה

לא ידוע

שנים

שנות פעילות

2

המשתמש עוד לא העלה תמונה לעסק זה

 

בדיקה לפני קנייה

פרטים נוספים

מספר עובדים
3
מחזור שנתי
338,000
הכנסות חודשיות
30,000
הוצאות חודשיות
18,000
שכירות
400 ₪
ימי פעילות
א,ב,ג,ד,ה,ו
שעות פעילות
02:00 - 18:00

במתחם

העסק עומד למכירה היום, כאשר הוא מנוהל בצורה כמעט אוטונומית בסקייל הנוכחי, כאשר יש מנהל שאחראי על הוצאת אירועים ותפעול העסק בצורה יום יומית והחל מחודש ספטמבר העסק מתקדם ל-2 עמדות, ולהוציא 2 אירועים ביום במקביל. אירועים עסקיים ומפיקי אירועים גם הם הבינו את המיזם שלנו, וגם הם מבקשים בלוקים באירוע, מבין קהל לקוחותינו העשיר: Audi, Volvo, Foresight, משטרת ישראל, עיריית תל אביב, עיריית ירושלים, נביעות (קוקה קולה), קפה לוונדר ועוד המון.. בחודש שעבר בשדות ים עשינו לשיר אלמליח את החתונה עם העמדה והדפסה של בלוקים בזמן אמת. בנוסף, בכל אירוע שהיינו והיה זמר גם הוא קיבל בלוק של המותג עם חתימה שלנו לפרסום, ומבינהם: עומר אדם, שרית חדד, איתי לוי, רותם כהן, מגי אזרזר, ועוד..

בעסק

  • ציוד להפעלת העסק\ תכולת העסק
  • אתר אינטרנט של העסק\ חשבון ברשתות חברתיות
  • עובדים (מוכרים\ מלצרים\ מנהלים\ וכו')
  • ציוד משרדי (שולחן, כיסאות, חשמל+ציוד למחשב)

הייחודיות שלנו מול כולם: וודינג בלוק היחידים מאז ומתמיד שעושים הדפסה בטכנולוגיית סובלימציה מותאמת אישית ופטנט יחודי של ציפוי העץ והעברת הדיו אל העץ בטמפרטורה גבוה והופך לגז ונצרב אל העץ לכל החיים. מתחרים לדוגמה, עושים הדבקה של דף נייר על הבלוק וחותכים מסביב, התוצאה: קילוף של התמונה לאחר כמה חודשים, ואף לפעמים ימים. תלונות חוזרות ונשנות של לקוחות ואיכות מוצר ירודה, או בשני מילים - חיקוי נחות.

ציוד

מה מקבלים בנוסף? אתר אינטרנט, עמוד פייסבוק ואינסטגרם מקודמים, קבוצה אורגנית לאירועים עם מאות רשומים, עמדה לאירועים, חוזים עתידיים, רכב מסחרי, נגרר חדש, כל הציוד של העסק, הדרכה וליווי מלא במשך 30 יום, קשרים עם מפיקים, כל הציוד הלוגיסטי, מערכת crm עם כל הלקוחות והיסטוריית פרסום, מערכת ניהול חשבוניות, תוכנה לעריכת תמונות, פרסום אקטיבי בפייסבוק (בזמן אמת), מספר טלפון פעיל של העסק וניתן להעברה, ובנוסף רעיון למוצר נוסף בתחום האירועים להגדיל ולפתח את העסק למימדים אחרים.

שירותים נוספים

  • ניהול אדמיניסטרטיבי
  • מענה טלפוני
  • מערכת סליקה
  • מערכות ניהול עסקים
  • תוכנות מחשב

לסיכום - העסק זקוק למנהל אמבציוני, צעיר שמוכן להקריב מעצמו בשביל לפתח את העסק ולכבוש את השוק. אם נעשה חישוב זריז לפי הנתונים הארציים נבין כי בשנת 2016 הסכום שהוציאו על מגנטים באירועים בישראל עומד על 126,000,000 מיליון ש"ח - בשנה בממוצע! (חישוב ממוצע של 1100 לחתונה 900 ש"ח לברית).